Romantika skrytá v oceli

Šperky majú vzácny dar, že vedia rozprávať aj bez slov. Už prvý pohľad na ne vyvolá v človeku nejakú emóciu, zanechá v nich určitý dojem a odovzdá im časť svojej energie.

Najromantickejším typom šperku sú určite srdiečka. Dušu dokážu pohladiť aj anjelici, slzičky a ďalšie dizajny šperkov, srdiečko však ťažko niekto prekoná.

S nástupom ocele do šperkárskeho priemyslu sa rozšírili možnosti šperkárov a tak si dnes môžete prísť naozaj na svoje – či už hľadáte drobné nenápadné srdiečko ako prívesok, srdiečkový prsteň, alebo náramok posiaty srdiečkami – toto všetko oceľové šperky ponúkajú. Dnes už nie je problém dokonca nájsť ani oceľový piercing s motívom srdiečka.

Najnápadnejšou a najvďačnejšou kombináciou pri výrobe srdiečkových oceľových šperkov je kombinácia chirurgickej ocele s kubickými zirkónmi alebo Swarovski krištálmi. Farebné krištáliky dodávajú šperku radosť a farbu, ktoré potom môžu rozdávať ďalej. Existujú však aj mnohé ďalšie kombinácie – šperky s muránskym sklom, či čisté dizajny drobných srdiečok bez krištálov a ozdôb.

Ceny oceľových šperkov so srdiečkami sa zvyčajne začínajú už na 5 eurách. V kombinácii s akciami obchodov, či vernostnými bonusmi ich môžete kúpiť ešte lacnejšie.

Ak skrátka hľadáte darček, ktorým chcete potešiť svoju lásku, oceľové srdiečko určite nie je zlou voľbou, ktorú by ste mali zvážiť. Výhodou je cena, trvácnosť a dnes už aj vypracovanie šperkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published.