Prívesky na štýl Pandora

Jedným z najhorúcejších módnych trendov poslednej sezóny sa stali šperky v štýle Pandora. Majstri šperkári medzičasom vyrobili a ponúkajú celú škálu šperkov v tomto štýle a mnohé dámy Pandora naozaj oslovila.

Mimochodom, slovo Pandora pochádza z gréckej mytológie a podľa mýtov a legiend patrilo prvej žene, ktorá uzrela svetlo sveta. Výnimočná bola tým, že každý z bohov prispel k jej tvorbe kúskom zo svojho umenia.

A presne také sú aj šperky, vyrobené v Pandora štýle – môžete ich miešať, kombinovať, vytvárať stále nové a nové kreácie.

Materiálov, z ktorých sú tieto šperky vyrobené, aj dizajnov je samozrejme viacero. My sme pre Vás ako tip vybrali prívesky z chirurgickej ocele v štýle Pandora, osadené krištálmi Cubic Zirconia.

Na výber máte hneď niekoľko druhov dizajnov a môžete ich skombinovať tak, aby ste ani jeden deň nevyšli do spoločnosti s rovnakým náhrdelníkom.

Ako vždy pri šperkoch z chirurgickej ocele je navyše neuveriteľne priaznivá aj cena, ktorá ani zďaleka nedosahuje 10 eur za jeden prívesok. A čo viac môže ženu potešiť ako nádherné šperky za rozumnú cenu? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.