Najkrajšie náušnice z chirurgickej ocele

Oceľové náušnice patria medzi najobľúbenejšie druhy šperkov. Vynikajú nielen svojou krásou, ale najmä svojou trvácnosťou. Navyše sú aj veľmi šetrné k ľudskému telu a nespôsobujú žiadne alergické reakcie ani citlivejšej pokožke.

Chirurgická oceľ je navyše veľmi vhodným materiálom pre šperkárov. Dokážu z nej totiž vytvoriť rôzne tvary, dnes už navyše aj v rôznych farebných kombináciách. Ponuka typov oceľových náušníc tak v posledných rokoch vystrelila ku hviezdam. Niektoré z nich sú vhodné skôr pre extravagantnejšie typy dám, iné zase potešia tie konzervatívnejšie založené z nás.

V spolupráci s online obchodom Lotka.sk, ktorý pôsobí na slovenskom trhu so šperkami už dlhé roky sme pre Vás vybrali tie najobľúbenejšie typy oceľových náušníc, ktoré sú aktuálne v ponuke, a ktorými môžete potešiť seba, či svojich blízkych:

1. Oceľové náušnice – kruhy

Jednoznačne najobľúbenejším typom náušníc z chirurgickej ocele, ktorý nájdete v ponuke slovenských klenotníctiev sú kruhy. Tie môžete aktuálne nájsť v najrôznejších veľkostiach – od tých drobnejších, s priemerom 2, či 3 centimetre až po veľké kruhy – pokojne aj 8 centimetrové.

Rovnako tak už dávno nie sú kruhy z chirurgickej ocele ponúkané len v klasickej oceľovej, alebo ak chcete striebornej farbe. Dnes nie je problém vybrať si tento typ náušníc potiahnutý zlatou, či ružovo-zlatou farbou.

2. Oceľové náušnice so Swarovski krištálmi

Druhou kategóriou oceľových náušníc, o ktoré je medzi dámami veľký záujem sú tie, ktoré sú dozdobené originálnymi Swarovski krištálmi. Pri ich výbere dbajte najmä na to, aby ste kúpili originálne Swarovski krištály. Poznávacou značkou pri nich však nie je labuť – tú môžu používať len šperky priamo vytvorené rakúskym výrobcom krištálov.

Spomínaný online obchod Lotka.sk ručí za pravosť nimi ponúkaných Swarovski krištálov certifikátom pôvodu.

Výhodou týchto náušníc je ich farebná rôznorodosť. Siahnuť totiž môžete tak po klasickejšom dizajne s čírymi Swarovski krištálmi, ako aj po “divokejších” modeloch, ktoré sú ozdobené hneď viacerými farebnými krištálikmi. Každý z týchto modelov je vhodný na inú príležitosť – nikdy však s nimi nespravíte krok vedľa.

3. Oceľové náušnice s kubickými zirkónmi

Tretím typom náušníc z chirurgickej ocele, o ktoré je medzi dámami veľký záujem sú tie, ktoré sú dozdobené kubickými zirkónmi. Ide o krištály, ktoré sa na prvý pohľad podobajú Swarovski krištálom a rovnako sú vytvorené umelo. Ich autorom však nie je známy rakúsky výrobca krištálov a cenovo bývajú zvyčajne o niečo dostupnejšie.

Opäť platí, že ak nakupujete u overeného predajcu, nemusíte sa báť kvality použitých krištálov. Predajcovia, ktorí sú na trhu dlhodobo a svojej práci rozumejú, sa Vám navyše o tieto náušnice vedia postarať aj v prípade, ak nejaký krištálik po rokoch vypadne. Dôležité je opäť vybrať predajcu, ktorý je stálicou na trhu a viete sa na neho obrátiť so žiadosťou o pomoc aj v budúcnosti.

Čierny kôň – oceľové náušnice s folkovým motívom

Ak túžite po zaujímavých náušniciach z chirurgickej ocele a chcete naozaj vystúpiť z radu, môžete siahnuť po náušniciach s folkovou tematikou. Ich výberom dosiahnete to, že svoju šperkovnicu obohatíte kvalitným šperkom s nádherným vzorom, aký nenájdete na každom kroku.

Ďalšou výhodou je samozrejme cenová dostupnosť. To však platí pre všetky oceľové náušnice, ktoré som Vám v tomto krátkom prehľade predstavila a ponúkla :-).

Leave a Reply

Your email address will not be published.